paulincia989
Pytanie od paulincia989 03 czerwiec 2011
Poleć na :
  • Nasza Klasa

Mój chłopak chcę ze mną uprawiać seks

Ostatni mój chłopak ciągle ze mną chodzi,łapie mnie za dupe a przy swoich kolesiach całuje mnie i to namiętnie jak by co mam 16 lat. i jestem na to gotowa proszę pomużcie mi co mam zrobić!!!I nie wiem to mój będzie pierwszy raz mogę zaść w ciąże?? A ile mogę z nim robić to (min.) ja myślałam że będzie gdzieś tak do 30 -20 min.

Odpowiedzi

7 pomocnych odpowiedzi poniżej
dzimex
  • dzimex odpowiedziała 29 czerwiec 2011

Jeżeli Ci na nim zależy czy też chcesz tego to możesz to robić.
Nie wiem co wy macie z tym czasem- NIE MA OKREŚLONYCH MINUT ILE TO MOŻNA ROBIĆ. Jak nie chcesz zajść w ciąże to gumki albo tabletki : )

jestembogata

zapros go do domu jak nie bedzie rodzicow i sie rozbiesz ja tak zrobilam i podzialalo, ale ja jestem mlodsza o mtrzy lata

mattl99
  • mattl99 odpowiedział 14 czerwiec 2011

pozwul mu dawaj dupy na całego

sun_fruit

hahahah xD db jesteś :p

JoGurTowA

Typowe pytanie młodej , niedojrzałej nastolatki.Skoro jesteś gotowa to nie widzę problemu. Możesz zajść w ciążę jeśli się nie zabezpieczycie.Przez ile czasu będziecie uprawiać seks ? Nie wiem , zależy od was. Pozwolę sobie powiedzieć również ,że ten twój chłopak jest jakiś ostro jebn*ęty ,bo wasze intymne sprawy powinny być tylko dla was ,a nie k**** popisuje się przed kumplami. Pozdrawiam.

alamakota

ja p******* o_O co to ma być ? ;o 'miłość' na pokaz? weeź ogarnij dupee. ile ty lat masz ? 16? i co już pierwszemu lepszemu do łóżka ? na to trzeba być dojrzałym ... a ty nie jesteś ;) a na początek cofnij się do przedszkola i weź do ręki słownik ;) przydało by się ;)

Olciaa1212

według mnie to możesz i cały dzien i cala noc i nastepny dzien.. byleby z guma :):)