Pytanie od Robert Bachorek 12 lipiec 2012
Poleć na :
  • Nasza Klasa

Mam dwie przeglądarki . nie wiem której używać Internet Explorer czy Google Chrome .Której używacie i która jest lepsza ? a może macie inną

Odpowiedzi

13 pomocnych odpowiedzi poniżej
MrCarbon145

człowieku , weź w ogóle nie porównuj tych dwóch przeglądarek , bo tylko się kompromitujesz ! Internet Explorer uchodzi za jedną najgorszych przeglądarek , a chrome jako najlepsza . Ja tam używam chrome -a . Możesz sobie także ściągnąć Mozille Firefox 12 , jest świetna , bo szybka i ma dużo opcji których chrome nie posiada. Chrome przecież w ogóle nie ma żadnych opcji , więc w tym zakresie nie należy ich porównywać . Wniosek z tego taki : Mozilla jest nieco wolniejsza od chroma , ale bardziej praktyczna , ale za to chrome jest szybszy i lepszy pomimo tego , że nie ma tych gadżetów co chrome . Jeśli nie potrzebujesz opcji to chrome będzie dla ciebie bardziej praktyczny tak jak dla mnie . Jeżeli potrzebujesz , lepszy okaże się Firefox. Najlepiej mieć obie te przeglądarki bo są świetne. Nie polecam za to opery , bo ponoć się "psuje" Pozdrawiam ;)

emberdo
  • emberdo odpowiedziała 17 lipiec 2012

Google Chrome używam. Jak dla mnie IE to najgorsza przeglądarka, zamula, często sie zawiesza i strony wolno się wczytują.

piotrzet97

chrome lub mozilla'

SaranghaeIZZY

Google Chrome!!!

martusq21

Używam Chrome, jest super.

akuku01
  • akuku01 odpowiedział 13 lipiec 2012

google chrome

najlepsza jest opera, jeśli posiadasz wolne łącze posiada funkcje przyspieszania ładowania stron, nie potrzepuje dodatkowych wtyczek :D działa sie na niej łatwo, można zmieniaćwygląd samej przeglądarki, można też zsynchronizować opere w kompie z urządzeniami mobilnymi :) bajer

vikuS08
  • vikuS08 odpowiedziała 12 lipiec 2012

google chrome

Szantis
  • Szantis odpowiedziała 12 lipiec 2012

z tych dwóch to Google Chrome.

katowicecentrum

Odnośnie Twojego zapytania pozwolę sobie zasugerować wyrobienie pewnego nawyku, polegającego na deinstalacji IE* zaraz po zainstalowaniu systemu i instalacji jakiejś innej przeglądarki jak GC** czy MF***.

*Internet Explorer
**Google Chrome
***Mozilla Firefox

VVikiPEACE

nie ma różnicy

casablanca234

ja korzystan z opery i nie narzekam ;)

kabanosVHEcs

nooooooooooooooo pewnie że GOOGLE CHROME !!!!!!!!!!!!!!!