Laura97
Pytanie od Laura97 12 styczeń 2013
Poleć na :
  • Nasza Klasa

Jak zrobić taką grzywkę jak...?

jak zrobić taką grzywkę jak na pierwszej fotografii?
http://besty.pl/2013100

Odpowiedzi

7 pomocnych odpowiedzi poniżej
Nelka2805

Nie mogę otworzyć zdjęcia , ale na Twoim miejscu poszłabym z tym do jakiegoś dobrego fryzjera , on będzie wiedział . : >

kajttek
  • kajttek odpowiedziała 14 styczeń 2013

Ja mam taka grzywke :D , jak mam mokre włosy to przeczesuje je najbardziej jak się da do tego momentu gdzie i jak chce ją ułożyć , później pryskam lakierem , później przeczesuje ją do góry ale cały czas na przedziałku , jak już wyschną włosy to je prostuje a grzywka na koniec , grzywke pryskam lakierem (przeczesana nadal do góry) no i ręką od środka głowy ssówam ją w strone czoła żeby wyszedł taki efekt , :D (żeby mieć też taką grzywkę musisz mieć pocieniowane włosy od spodu i musisz mieć dużo włosów na przodzie glowy :D

  • Robicie z tego wielkie hallo , chce taką grzywkę to zamiast hejować to weźcie pod uwage to że ona ją chce , a nie będzie słuchać waszego zdania na temat tego jaka jest itp . niech sama wypróbuje . Jestem w kasie fryzjerskiej i wiem jak dobrze ułożyć włosy by nie było żadnego z tym problemu .

    napisała kajttek 14 styczeń 2013 Zgłoś
LADY5000
  • LADY5000 odpowiedziała 12 styczeń 2013

Nie radzę ci jej zrobić ja miałam i myje głowę codziennnie i w połowie dnia miałam tłustą

Kolejorz
  • Kolejorz odpowiedziała 12 styczeń 2013

Tak ja również uważam,że z taką grzywką jest za dużo zachodu :/ Osobiście mi się też bardzo podoba..Ja też mam grzywkę,tyle że taką noo..Normalną można powiedzieć xD też na bok.Mi się podoba i nie ma z nią żadnych problemów :> Układa się sama,a ta ze zdjęcia..Mogą być problemy :)

wlis
  • wlis odpowiedziała 12 styczeń 2013

Teraz ci sie podoba ta grzywka bo jest modna, ale ta moda zaraz przejdzie a włosy tak szybko nie odrosną, osobiście nie polecam. Koleżanki mają takie i same twierdzą że muszą zmienić fryzure bo ta grzywka wymaga dużo cierpliwości, co 5 sekund trzeba ją poprawiać, nawet jak nałoży się na nią tonę lakieru albo żelu...

VVikiPEACE

wszystkie dziewczyny dążą do tego żeby taką mieć
ale po 1 trzeba mieć szczególnie niskie czoło
po 2 włosy idealnie do tego stworzone
a więc jest 20 % że ci taka wyjdzie
ale radze ci wydrukować to zdj i pójść z tym do fryzjera

Pati93
  • Pati93 odpowiedziała 14 styczeń 2013

Taką grzywkę można zrobić jak każdą inną grzywkę na bok.
Po prostu bierzesz włosy na bok i spryskujesz lakierem do włosów. Na początku nie będą chciały Ci się układać, więc będziesz używała go więcej.
Sama brałam grzywkę na bok, tylko że mniejszą część i na początku używałam lakier do włosów, później już włosy się przyzwyczaiły i same układały się na tę stronę, gdzie chciałam.
...ale nie polecam Ci Laura :) Nie wiem, co ja w tym fajnego widziałam...
Dziś mam proste włosy, przedziałek na środku i jestem zadowolona..
Z grzywką na bok się męczyłam, bo to wiatr zawiał na tę stronę, gdzie nie trzeba, wymachiwałam banią jak nienormalna, by co chwila nie poprawiać dłonią.