slicznotka209
Pytanie od slicznotka209 03 lipiec 2012
Poleć na :
  • Nasza Klasa

czemu ja tak strasznie tęsknie za dzieciństwem ? =(

Możecie się ze mnie śmiać i co chcecie ale dla mnie to okropne . Noo o to chodzi że jak byłam mała mialam wspaniałe dzieciństwo .. Byłam przez 6 lat jedynaczką . Rodzice traktowali mnie tak tak .. tak .. wspaniale że nie da sie tego określić . Nazywali mnie np . żąbko ale to wtedy byłam mała . Odkąd urodził mi się brat .. Wszystko się zmieniło i teraz jest jak było ... Rodzice nie zwracali na mnie uwagi . Ja to rozumiem że małe dzieci potrzebują dużo troski od rodziców ale mnie kompletnie odrzucili i nadal to robią . Zawsze jak np . kręcili kamera dziecińtswo brata ja musiałam go np . nie zasłaniać i wg . Zawsze on miał więcej . Ale jak mam teraz brata to tak się czuję tak samotnie . I jak oglądam nasze kasety rodzinne to płacze ... Bo teraz jest gorzej . Jestem starsza i co ? I co że jestem starsza ? Rodzice zawsze biorą stronę m=brata ! Zawsze ! On dostaję więcej .. Moja mama strasznie faworyzuje . Tata czasami brał moją stronę i np mówił jej ,, nie powinnać tak robić '' A ona na to ,, ale ja jej nienawidzę'' powiedziała tak przy mnie przytulając oczywiście brata .Zawsze jestem taka odzrzucana . Matko jak ja tęsknie za moim dzieciństwem . Gdy nie miałam brata to inaczej wszystko było ... A wy macie jakieś problemy > ? Napiszcie to może ja wam coś doradzę ... :////

Odpowiedzi

2 pomocne odpowiedzi poniżej
ImissU
  • ImissU odpowiedział 03 lipiec 2012

To jest normalne.. jak sie ograniesz to zrozumiesz.. ile ty masz lat zeby tak pisac? co myslisz ze rodzice Cienie kochaja? .. zart.. ? ty sie ciesz ze masz rodzicow bo ja np. mam tylko matke.. i ciesz sie ze masz kochajaca i szczesliwa rodzine.. bo dopiero jak ci zycie da w dupe to zatesknisz za domem o ktorym inni maza.. Moze se j***** kulke w leb i miej nadzieje ze w kolejnym zyciu bd miala lepiej.. jak ja nie nawidze jak ktos sie nad soba uzala.. a ty jeeszcze takie glupoty piszesz.. zacznij lepiej kochac malego a nie byc o niego zazdrosna.. zaraz zygne chyba..

runbitchrun

może troszkę koloryzujesz? rozumiem, że rodzice mogą bardziej zwracać uwage na Twojego brata, spróbuj z nimi porozmawiać, że czujesz się odrzucona.