Poradnik - Wszystko o WWE IMPACT 2011

przygotował Cocieto - 17 April 2011
Na początku powiem wam czego was nauczy ten poradnik : 

-Jak Dodać Mody 
-Jak Dodać Them do naszego wrestlera
-Jak Wykonać Finishera
-Skąd ściągnąć nowe postacie typu : Alberto Del Rio, Wade Barret itp.
-Jak szybko wygrać walke
-Jak ustawić w grze drabiny itp.
-Jak ustawić własny entrance dla naszego wrestlera czyli filmik
-Jak przyśpieszyć naszą gre
-Jak grać na dwóch 


Rozdział 1 

-JAK DODAĆ MODY-

Aby dodać mod np. Ring SmackDown należy pobrać mod ze strony : 
http://www.megaupload.com/?d=0NVRSA1D
Rozpakowujemy, mamy tam folder TEX.
Wchodzimy w folder z zainstalowaną grą wwe impact 2011 i uruchamiamy program XPKgui. Na Samej górze mamy wybrane FF wybieramy TEX. Następnie klikamy load i mamy wyświetloną liste. Minimalizujemy to i wchodzimy w nasz folder TEX i mamy tam np. Ring i patrzymy jakie tam są pliki minimalizujemy to i maksymalizujemy XPKgui. Szukamy w tej liście RING i klikamy po prawej mamy tabelkę z plikamy jeśli znajdziemy plik który zgadza się z tym z folderu TEX Ring klikamy na dole [...] i wybieramy Pulpit ten folder TEX potem Ring i klikamy plik który wcześniej zaznaczyliśmy po prawej . Dajemy IMPORT SELECTED i tak robimy z każdym plikiem.

Rozdział 2 

-JAK DODAĆ THEM DO NASZEGO WRESTLERA-

Aby dodać them do naszego wrestlera potrzebujemy do tego programu audacity który możemy pobrać z tąd :
http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/tworzenie_muzyki/Audacity.html
(POLECAM TYLKO TAMTĄ WERSJE)
Jeśli już mamy ten program pobieramy nasz them który chcemy dodać np. z Ulub albo Chomikuj.
Otwieramy program audacity i klikamy [Plik]->[Otwórz] i wybieramy nasz them. Jeśli chcemy można go edytować tam różnymi sposobami bo właśnie po to on jest ale nam się przyda do czegoś innego. Klikamy znów [Plik]->[Eksportuj Jako Plik WAV] i wybieramy folder z naszą zainstalowaną grą wwe imapct 2011 i klikamy Sound a następnie BMG i szukamy muzyki kogoś kim nie gramy np.: zaznaczamy mu_regal i [OK] . Czekamy aż przeniesie . To tyle jeśli po zamknięciu zapyta nas czy zapisać zmiany klikamy [NIE] . Ale zapisze nam w wwe impact 2011. Później uruchamiamy grę i dajemy Create a wrestler albo jeśli już mamy zrobionego Edit Wrestler. Przechodzimy do miejsca gdzie jest zmiana muzyki Entrance Music i klikamy William Regal. I Mamy.

Rozdział 3 

-JAK WYKONAĆ FINISHERA-

Dam przykład finishera niech to będzie Spear. Najlepiej poćwiczyć to jeśli mamy Pada do komputera bo wtedy ustawiamy na 2 graczy i wtedy tamten stoi i nam nic nie robi. Jeśli mamy przewagę która nam nieustannie miga w przypadku speara biegnąc klikamy równocześnie [A] i [S] . 
W przypadku np. Pedigree zawodnik musi być oszołomiony musimy mieć przewagę migoczącą i łapiemy go przyciskiem [S] i zamiast D i strzałek cały czas naciskamy [A], [S] równocześnie , nieustannie dopuki go nie złapie do pedigree.
Jeśli chcemy np. speara ale takiego jak pedigree w filmiku to zawodnik musi być oszołomiony i wbity w narożnik wtedy od przodu łapiemy go [S] i dajemy [A], [S] i wtedy on go łapie odbija od narożnik i wykonuje spear ( TAK NAPRAWDĘ JEST TO FINISHER GORE)

Rozdział 4

-SKĄD ŚCIĄGNĄĆ NOWE POSTACIE I JAK JE ZROBIĆ ABY NAM DZIAŁAŁY-

Wchodzimy na stronę http://www.megaupload.com/?d=QOB61GPL z niej pobieramy alberto del rio i wade barreta oraz Christopera Higha, Funakiego i Carlito.
Albo wchodzimy tutaj http://www.megaupload.com/?d=KXR43FJ1 i mamy alberto del rio w garniturku ale tylko on jeden.
Dobra jeśli pobraliśmy już mamy tam folder "SaveData" i podmieniamy go z naszym . Podczas gry wchodzimy w CAW i tam je mamy .
PS.: TE POSTACIE NIE SĄ ZROBIONE PRZEZ GRACZY A SĄ TAM TYLKO DLATEGO ŻEBY BYŁO WIĘCEJ POSTACI ŻEBY NIE TRZEBA BYŁO NP. PODMIENIAĆ HORNSWOGGLA Z WADEM BARRETEM.

Rozdział 5 

-JAK SZYBKO WYGRAĆ WALKĘ-

Najszybciej walkę można wygrać w przeciągu 6 Sek. Należy wybrać np. JTG vs Dolph Ziggler i napoczątku walki rozpędzamy się i atakujemy w biegu najlepiej Clouthslinem. Jak Dolph leży szybko dajemy [A] i strzałki góra, dół, prawo, lewo, [A], [S], [D] wszystkie naraz bądź też różne inne kombinacje.

Rozdział 6

-JAK W GRZE USTAWIĆ DRABINY-

Poprostu w zasadach Rules ustawiamy tryb Hardcore czas no limit i czas po za ringiem no count . Ropebreaker OFF, DQ OFF, PIN ON, INTERFENCE OFF i SUBMIT ON.

Rozdział 7

-JAK DODAĆ WŁASNY ENTRANCE-

Jeśli chcemy dodać własny entrance musimy go najpierw pobrać zmienić na odpowiedni format itp. 
Jeśli jednak wam się nie chce oto gotowy: http://www.megaupload.com/?d=QRHLZ4BP  . 
Wchodzimy w [MOVIE]->[SCENE] i podmieniamy plik z master_S ale najpierw po pobraniu nazywamy nasz plik master_S.bik i podmieniamy z tym co jest oryginalny . 
Później w grze ustawiamy entrance Chrisa Mastersa w edit wrestler . 
Jeśli jednak chcemy mieć własny entrance inny, np.: jakiś filmik ; teledysk np. Peja. To wchodzimy na YouTube wyszukujemy teledysk lub filmik który chcemy i kopiujemy nazwe. Następnie pobieramy Free FLV Converter z tąd :  
http://www.sciagnij.pl/programy/p/Windows-Internet-Pobieranie_z_Youtube-Free_FLV_Converter/3439
instalujemy, po instalacji uruchamiamy i wklejamy tam naszą nazwę teledysku . Potem mamy taką liste i klikamy w ten teledysk 2 razy i dajemy po lewej [ŚCIĄGNIJ] . 
Czekamy aż się ściągnie ; kiedy się skończy to możemy sprawdzić w zakładce ściągane z sieci . Ten program jest głównie do pobierania filmików z YouTube ale jak sami widzicie nie tylko [...]
Po pobraniu zmieniamy nazwę na master_S.bik i podmieniamy w grze ustawiamy i już działa.

Rozdział 8

-JAK PRZYŚPIESZYĆ NASZĄ GRĘ-

Pobieramy program Game Booster z tąd:
http://www.iobit.com/gamebooster.html
i po instalacji mamy taki pasek w prawym dolnym rogu . Tam przeciągamy ikonkę z grą. I jak uruchamiamy grę piszę, że GAME BOOSTER PRZYŚPIESZA TWOJĄ GRĘ (TRYB GRACZA ON).
A jak wyłączymy gre piszę, że GAME BOOSTER TRYB GRACZA OFF.

Rozdział 9

-JAK GRAĆ NA DWÓCH-

Po pierwsze należy mieć pada który posiada gałki bez tego nie pogramy. W grze dajemy [OPTIONS]->[ASSING CONTROLS] Następnie ruszamy gałką w prawo (PAD MUSI BYĆ PODŁĄCZONY) i wyskakuje controller 1 . Dajemy [S] . A potem [A].
I potem jak dajemy 1VS1 np. dajemy [S] to za pierwszym razem mamy 1P za drugim 2P.

Źródła materiałów

Autor Foto / Video

Podziel się na :
  • Facebook Blip Flaker Wykop

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące tego artukułu, nie wahaj się zapytać