Co to jest Zapytaj.pl

Zapytaj.pl to portal wiedzy, pytań, odpowiedzi i dobrej zabawy. Bez względu na to czy chcesz zadać pytanie na palący Cię problem, czy tryskasz wiedzą, którą się chcesz podzielić z innymi, Zapytaj.pl to idealne miejsce dla Ciebie.

Idea Zapytaj.pl powstała na bazie najpopularniejszych serwsów takich jak Ask.com i Answers.com. My postanowiliśmy rozwinąć pomysł zza oceanu i wprowadzać coraz nowsze funkcje, unikalne dla polskiego użytkownika.

Dołączając do nas otrzymujesz 24/7 dostęp do szerokiej gamy informacji, faktów i ciekawostek, codziennie zbieranych przez przyjaciół i moderatorów naszego portalu. Rejestracja jest kompletnie darmowa, a punkty otrzymane za aktywność i pomoc innym, pozwolą Ci zaprezentować się szerszej publiczności, nawiązać współpracę, jako moderator lub brać udział w konkursach.

Ale Zapytaj.pl to nie tylko pytania i odpowiedzi. To także społeczność. Chcemy, aby zdobywanie wiedzy nie było nudnym i monotonnym doświadczeniem. Chcemy, aby każdy znalazł w naszym portalu coś dla siebie, grupę innych użytkowników o podobnych zainteresowaniach. Zapytaj.pl daje możliwość nawiązania takich własnie znajomości, a precyzyjnie dobrane kategorie pozwalają na łatwe dotarcie do potencjalnych nowych przyjaciół.

Ale to nie koniec … a raczej początek pierwszego z kilku etapów rozwoju naszego portalu. Zapytaj.pl to nie tylko portal dla osób prywatnych.  W odróżnieniu od wszystkich innych portali z pytaniami i odpowiedziami (zarówno w Polsce jak i za granicą), jako pierwsi postanowiliśmy wdrożyć rozwiązania komercyjne i interaktywne.

Szczegóły poznacie niedługo ;)

Do tego czasu, życzymy miłego pobytu na Zapytaj.pl  i zapraszamy do grona naszych przyjaciół. ▼